• Miejsce na reklame.

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Polecamy:

Wroclaw ginekolog

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.